Події

yarmДо уваги старшокурсників! Сьогодні в НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся  онлайновий спеціалізований захід «Ярмарок вакансій» з метою налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками нашого університету. На роботу вчителями української мови і літератури запрошують:

DSC 0875    Наша література не програє європейській ні в чому!

                                                                   Юрій Ковалів

Доктор філологічних наук, професор кафедри новітньої української літератури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, український поет, критик, літературознавець, випускник КДПІ імені М.Горького (нині НПУ імені М.П.Драгоманова) Юрій Іванович Ковалів разом із редактором Галиною Тадеївною Сенькович цікаво і змістовно презентували 25 квітня 2017 р. грандіозний проект «Історія української літератури: в 10 т.: кінець XIX – початок XXI ст.» на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

DSC 0598Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Українська мова та література» (ІІ етап)

10-13 квітня 2017 року згідно наказу  МОН України № 1495 від 09.12.2016 року на  базі факультету української філології та  літературної творчості імені Андрія Малишка  Національного педагогічного університету імені  М.П.Драгоманова проходив II етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова та література», в якій взяли участь 77 талановитих студентів із 38 класичних та педагогічних університетів України. Вперше після окупації Криму в олімпіаді взяли участь студенти Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, який в цьому році переїхав до Києва.

 

DSC 0382

  Майстер-клас Івана Малковича

 14 березня 2017 року викладачі і студенти-драгоманівці отримали надзвичайну можливість зустрітися з унікальною особистістю, яка в середовищі філологів не потребує зайвих рекомендацій, – поетом і видавцем Іваном Малковичем. Спілкування, організоване факультетом української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, минуло в атмосфері дитинства, замилування поетичним словом і його творцем.

1

25 лютого 2017 року в Києві відбулося урочисте відкриття пам’ятника українській поетесі та громадській діячці Олені Телізі. Встановлення монумента роботи талановитих авторів Лесі і Віктора Рубанів приурочене до сотої річниці української національної революції, яку наша країна святкує цьогоріч. Долучитися до заходу й студенти-драгоманівці, серед яких і члени укрфілівської родини.

Дочірні категорії

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 148 гостей та 0 користувачів

   

Авторизація  

   
© NPUROUNDER