40684546 1925765401066511 5739271854552514560 n

3 вересня 2018 року в актовій залі НПУ імені М.П.Драгоманова першокурсників факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка привітали декан факультету професор Висоцький Анатолій Васильович та викладачі факультету.

Ми раді численному поповненню нашого драгоманівського філологічного колективу!

У добру путь, дорогі першокурсники!

Стажування в Сегедському університеті (Угорщина)

Навесні 2018 року студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Коваль Марія, Коваленко Діана, Логай Клавдія та Стоянова Єлизавета разом із деканом факультету професором Висоцьким Анатолієм Васильовичем мали нагоду побувати в університетах за кордоном. Співорганізаторами та ініціаторами поїздки були викладачі Сегедського університету (Угорщина), а саме: Шайтош Наталія, Багмут Ірина та ін.

З метою підготовки питання "Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті" Центром моніторингу якості освіти проводить анкетування для викладачів та студентів.

Святкування 105 річниці від дня народження Андрія Малишка

«Україно моя, мені в світі нічого не треба,

тільки б голос твій чути і ніжність твою берегти!»

Андрій Малишко

10 листопада 2017 року викладачі і студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під час Міжнародної науково-практичної конференції «Корифеї української літератури і науки: фундаментальний внесок класиків» за доброю традицією вшанувала світлу пам’ять патрона факультету, поета Андрія Малишка, покладанням квітів до його пам’ятника у Дніпровському району столиці.

Український художній переклад – основа націєтворчості

1 грудня на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася лекція українського науковця, громадського та політичного діяча, перекладача, письменника, доктора фізико-математичних наук, заступника Міністра освіти і науки України Стріхи Максима Віталійовича «Український художній переклад – основа націєтворчості». На лекцію були запрошені викладачі та студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка та факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.