Події

314901746 585566863431061 7938633833695802767 nВітаємо доцентку кафедри української літератури нашого факультету Тетяну Юріївну Урись із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України, яку щороку отримують молоді вчені НПУ імені М.П. Драгоманова! 4️ листопада постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених» відзначено чотирьох молодих вчених нашого університету, серед яких і наша доцентка.

Бажаємо Вам, люба Тетяно Юріївно, сил й енергії для реалізації всіх планів у вашій важливій професії, перемог і процвітання в нашій вільній Україні! Будьте завжди на педагогічній вершині, а ми будемо Вам надійною підтримкою!

de13d2e1d040f10f4db1cdd04fc001f9Дорогі колеги, вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Місія українського філолога-освітянина – бути на сторожі Слова та культурних цінностей, утверджувати національну ідентичність через рідну мову та літературу, закладати фундамент для майбутніх перемог. Попри перешкоди й серйозні виклики сьогодення, ви гідно тримаєте освітянський фронт, працюючи в екстремальних умовах, виховуючи зокрема й власним прикладом справжніх патріотів, свідомих громадян України, розвиваючи українську науку, всебічно підтримуючи наших студентів в умовах воєнного стану, разом із ними організовуючи заходи на підтримку солдатів, що захищають нашу Батьківщину на фронті. Дякую кожному з вас! Щира пошана вам за високий професіоналізм та самовіддану працю!

Бажаю вам сил й енергії для реалізації всіх планів у нашій важливій професії, мудрості й натхнення, оптимізму й захоплення! Будьте завжди на педагогічній вершині! Міцного здоров'я вам, стійкості духу, тепла і затишку вашим родинам, ПЕРЕМОГИ й процвітання нашій Україні!

Слава Україні! Слава Захисникам України! Разом переможемо!

Декан факультету, проф. Висоцький А.В.

movaКафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує 09 листопада 2022 року до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Формат проведення: дистанційний, на платформі Google Meet (покликання на зустріч буде надіслано додатково в інформаційному повідомленні). Мета конференції: аналіз мовнокультурної ситуації в Україні, вивчення шляхів усебічного розвитку української мови. Делалі – в інформаційному листі

11       Шановні студенти першого курсу денної форми навчання освітнього ступеня “магістр» спеціальностей «Середня освіта (Українська мова і література)», «Філологія (українська мова та література)», «Журналістика»!

Поселення в гуртожиток №2 для охочих студентів 1 курсу (магістрів) відбудеться 30.09.2022 р. з 09:00 год.

Для поселення в гуртожиток студентам необхідно:

1. Знайти своє прізвище в  списку на поселення магістрів 1 курсу в гуртожиток №2 у 2022-2023 н.р.

зображення viber 2022 09 01 23 31 19 0851 вересня - день, коли всі учасники освітнього процесу вкотре починають навчатися, пізнавати нове та повторювати давно забуте за літній період. Це день, коли викладачі та студенти об'єднуються заради спільної справи. День, коли можна відчути перший осінній вітер. День, який означає, що навчання розпочато! Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка щиро вітає всіх із Днем знань! Зичимо натхнення, творчих успіхів та бажання навчатися попри все! Дякуємо ЗСУ за те, що маємо можливість здобувати знання! Усе буде Україна!

На сайті 225 гостей та 0 користувачів