Події

291499016 405179771675739 6071366357356065674 n«Освіта — це ще один рубіж, який сьогодні має утримати Україна. Цьогорічна вступна кампанія — черговий наш тест на витривалість і свідомість», — зауважує декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Анатолій ВИСОЦЬКИЙ. «Факультет має давні зв'язки з Чернігівщиною. У нас навчається багато випускників місцевих шкіл, а в регіоні працюють спеціалісти, що здобули освіту в драгоманівській родині. Цього року ми вже вкотре запрошуємо на навчання тих, хто прагне пов’язати свою діяльність з українським словом.

2020 06 campus scaledСписок іногородніх студентів 2-4,6 курсів, факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка на поселення в гуртожиток №2 НПУ імені М.П. Драгоманова на 2022-2023 навчальний рік можна переглянути тут. Якщо ви не знайшли себе в списку, напишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2 5228887451816172787Шановний абітурієнте! Запрошуємо тебе на День відкритих дверей! 3 червня об 11.00 год. переходь за покликанням https://meet.google.com/kja-eopb-zpq?authuser=0 та дізнайся більше про нас, факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка!

На нашому факультеті ти матимеш можливість отримувати ґрунтовні знання не тільки на заняттях, але й відвідуючи корисні лекції успішних українців із різних сфер. Укрфілівці – дружня родина, адже час від часу цікаві заходи та урочистості єднають і викладачів, і студентів. Ми дуже любимо подорожувати й відкривати разом не тільки куточки України, але й світу!

зображення viber 2022 04 23 11 44 32 830Світле Воскресіння Христове – це свято перемоги добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю, свято непохитної віри й надії на краще. Пройшовши крізь страждання, муки і смерть, Господь воскрес, і ми силою Божою ПЕРЕМОЖЕМО! Дорогі друзі! Нехай милостивий воскреслий Бог принесе МИР, світло, щастя нашій Батьківщині. Зичу вам щоденної допомоги небесної та міцності духу. Христос воскрес! Воістину воскрес!

З вірою в перемогу декан факультету – проф. Висоцький А.В.

l photoДо уваги співробітників та студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА НПУ імені М.П.Драгоманова ВІКТОРА АНДРУЩЕНКА ДО КОЛЕКТИВУ читайте за покликанням https://npu.edu.ua/novyny/podii/zahalnuniversytetski/zvernennia-rektora-universytetu-viktora-andrushchenka-do-kolektyvu

На сайті 300 гостей та 0 користувачів