Події

Плющ МУ цей світлий день вітаємо з днем народження ПЛЮЩ МАРІЮ ЯКІВНУ, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови. Зичимо Вам, дорога Маріє Яківно, міцного здоров’я, успішної й плідної праці, щасливого життя у колі Ваших близьких, здійснення мрій і творчих планів, яких у Вас завжди так багато! Безмежно вдячні Вам за слушні поради, за мудрість і небайдужість, за підтримку і тактовність. Захоплюємося Вашою нев’янучою молодістю, енергійністю  та надзвичайною працьовитістю. Хай же доля буде завжди до Вас прихильною і щедро обдаровує Вас. Хай люди віддячують вам добром і дарують лише радість. Хай і надалі Ваша наукова робота буде такою ж плідною та цікавою. Здоров’я Вам і Вашим близьким, сімейного щастя й добробуту!

Вдячні учні та колеги

різдвоДорогі друзі! У цей світлий день Різдва Христового нехай ніхто не буде засмученим! Різдвяної радості, невичерпної віри й сподівання на Господні ласки! Віншуємо вас щастям, здоров'ям! Щоб усі в мирі й радості свята провели та наступних кращих дочекалися! Христос рождається! Славімо його!

vp 620x300Кафедра культури української мови вітає професорсько-викладацький і студентський склад факультету на чолі з деканом А.В. Висоцьким з перемогою в номінації «Факультет 2019/2020 навчального року» за підсумками рейтингового оцінювання факультетів, кафедр та викладачів університету. Тож уперед, до нових звершень!

1571289893 opituvannyaВикладачі факультету інформатики НПУ імені  М.П. Драгоманова проводять дослідження щодо визначення стану використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі університету. Просимо допомоги в проведенні опитування: https://docs.gogle.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLAsJJQO4ZiFcEXkZt4nr-nhV5SR2MnU6PpdNBs3BoZ38Ww/viewform?usp=sf_link

З повагою – команда Центру цифрових освітніх технологій НПУ імені М.П.Драгоманова

донченко14 грудня 2020 року відійшла у засвіти доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, колишня завідувачка кафедри методики викладання української мови та літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Тамара Кузьмівна ДонченкоКолектив факультету висловлює щирі співчуття рідним і близьким Тамари Кузьмівни. Вічна пам'ять та спокій її душі!

На сайті 426 гостей та 0 користувачів