Події

59f49da2dd6c5f529073324f2da19451Весна невпинно набирає обертів. Цьогоріч усі її чекали, як ніколи. Нарешті можна зігрітися теплом перших сонячних променів, відчути свіжість повітря та запах тендітних первоцвітів, насолодитися співом пташок. Нехай весна видасться погожою, радісною, затишною і водночас стане початком чергового, ще більш успішного, виваженого, щасливого для вас життєвого етапу. Тепла вам, добра, затишку й квітів! Нехай вони якнайчастіше будуть у вашому житті, як і щастя, любов, здоров’я, гармонія з собою і навколишнім світом!

З повагою декан факультету А.В.Висоцький

1500470378 i282600889626872986. szw1280h1280 Навчально-методичний центр інформує, що НПУ іменіМ. П. Драгоманова систематично сприяє працевлаштуванню студентів та випускників університету. Високий та багаторічний досвід співпраці з потенційними роботодавцями надає можливість вибору першого місця роботи, що надалі сприятиме кар’єрному зростанню.

Плющ МУ цей світлий день вітаємо з днем народження ПЛЮЩ МАРІЮ ЯКІВНУ, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови. Зичимо Вам, дорога Маріє Яківно, міцного здоров’я, успішної й плідної праці, щасливого життя у колі Ваших близьких, здійснення мрій і творчих планів, яких у Вас завжди так багато! Безмежно вдячні Вам за слушні поради, за мудрість і небайдужість, за підтримку і тактовність. Захоплюємося Вашою нев’янучою молодістю, енергійністю  та надзвичайною працьовитістю. Хай же доля буде завжди до Вас прихильною і щедро обдаровує Вас. Хай люди віддячують вам добром і дарують лише радість. Хай і надалі Ваша наукова робота буде такою ж плідною та цікавою. Здоров’я Вам і Вашим близьким, сімейного щастя й добробуту!

                                                                              Вдячні учні та колеги

різдвоДорогі друзі! У цей світлий день Різдва Христового нехай ніхто не буде засмученим! Різдвяної радості, невичерпної віри й сподівання на Господні ласки! Віншуємо вас щастям, здоров'ям! Щоб усі в мирі й радості свята провели та наступних кращих дочекалися! Христос рождається! Славімо його!

vp 620x300Кафедра культури української мови вітає професорсько-викладацький і студентський склад факультету на чолі з деканом А.В. Висоцьким з перемогою в номінації «Факультет 2019/2020 навчального року» за підсумками рейтингового оцінювання факультетів, кафедр та викладачів університету. Тож уперед, до нових звершень!

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 206 гостей та 0 користувачів

   
© ALLROUNDER