velykden 2020Шановні викладачі, дорогі студенти!

Вітаю вас зі світлим празником Воскресіння Христового! У цей святковий час зичу вам щоденної допомоги небесної, міцності духу, пасхальної радості, здоров'я, тепла в оселі, благодаті, душевного просвітління. Нехай милостивий воскреслий Бог поселить у ваших серцях віру, надію, любов, принесе світло, щастя, мир нашій Батьківщині. Христос Воскрес!

Щиро – декан факультету Висоцький А.В.

1584437934 foto karantin mobcompanyinfo rect 147f5c54798876af67a1c0a89fc625c8      З урахуванням особливостей організації освітнього процесу в період карантину виконання завдань пропедевтичної практики студентами (3 курс спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова та література) з 29 березня по 11 квітня 2021 року та спеціальності 035 Філологія (Українська мова та література) з 12 квітня по 25 квітня 2021 року) факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка  організовано з використанням засобів дистанційних технологій навчання.

333Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучився до воркшопу "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів", організованого відділом по роботі з іноземними студентами НПУ імені М.П. Драгоманова. Працівники відділу окреслили актуальні проблеми, методи і стратегії набору іноземних студентів.

DSC 7748       Згідно з навчальним планом факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка проведено 6-тижневу виробничу педагогічну практику студентів 4 курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) з 8 лютого по 21 березня 2021 року.

59f49da2dd6c5f529073324f2da19451Весна невпинно набирає обертів. Цьогоріч усі її чекали, як ніколи. Нарешті можна зігрітися теплом перших сонячних променів, відчути свіжість повітря та запах тендітних первоцвітів, насолодитися співом пташок. Нехай весна видасться погожою, радісною, затишною і водночас стане початком чергового, ще більш успішного, виваженого, щасливого для вас життєвого етапу. Тепла вам, добра, затишку й квітів! Нехай вони якнайчастіше будуть у вашому житті, як і щастя, любов, здоров’я, гармонія з собою і навколишнім світом!

З повагою декан факультету А.В.Висоцький

На сайті 559 гостей та 0 користувачів