326352705 886059125767225 8272044377077468000 nОднією з найважливіших історичних дат є 22 січня (проголошення Першої Незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР) — День Соборності. Цього дня 1919 року на Софійському майдані у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Також цього дня, але уже 1990 року, У 71-у річницю Акта злуки в Україні відбулася одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій – “живий ланцюг” як символ єдності східних і західних земель та знак ушанування подій Української революції. Більше мільйона людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова.

 

Цього дня 2023 року Україна бореться за власну свободу. Через повномасштабне вторгнення рф на нашу територію десятки тисяч українців втратили дім чи близьких людей. Уже майже рік у серцях кожного свідомого представника нашої нації живе біль через страждання рідної країни, понівеченої жорстокими окупантами. Водночас живе і велика злість та сильна ненависть до ворогів.

Ми, українці, як ніхто знаємо, яке значення має незалежність та як важко її виборювати.

Знаємо, як важливо бути соборною нацією. Знаємо, що наш сильний, свідомий та вільний народ буде таким завжди. Знаємо, що ми незламна нація, бо кожен з нас готовий боронити державу будь-яким способом: хтось воює на "гарячих точках", хтось волонтерить, хтось рятує людей з-під завалів, хтось просто донатить тощо.

Дякуємо ЗСУ та усім, хто допомагає нашій соборній державі йти до перемоги. Слава Україні! Героям слава!

З Днем Соборності України!

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 164 гостя та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER