Із професійним святом, колеги!

de13d2e1d040f10f4db1cdd04fc001f9Дорогі колеги, вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Місія українського філолога-освітянина – бути на сторожі Слова та культурних цінностей, утверджувати національну ідентичність через рідну мову та літературу, закладати фундамент для майбутніх перемог. Попри перешкоди й серйозні виклики сьогодення, ви гідно тримаєте освітянський фронт, працюючи в екстремальних умовах, виховуючи зокрема й власним прикладом справжніх патріотів, свідомих громадян України, розвиваючи українську науку, всебічно підтримуючи наших студентів в умовах воєнного стану, разом із ними організовуючи заходи на підтримку солдатів, що захищають нашу Батьківщину на фронті. Дякую кожному з вас! Щира пошана вам за високий професіоналізм та самовіддану працю!

Бажаю вам сил й енергії для реалізації всіх планів у нашій важливій професії, мудрості й натхнення, оптимізму й захоплення! Будьте завжди на педагогічній вершині! Міцного здоров'я вам, стійкості духу, тепла і затишку вашим родинам, ПЕРЕМОГИ й процвітання нашій Україні!

Слава Україні! Слава Захисникам України! Разом переможемо!

Декан факультету, проф. Висоцький А.В.