Інформація про поселення магістрів

11       Шановні студенти першого курсу денної форми навчання освітнього ступеня “магістр» спеціальностей «Середня освіта (Українська мова і література)», «Філологія (українська мова та література)», «Журналістика»!

Поселення в гуртожиток №2 для охочих студентів 1 курсу (магістрів) відбудеться 30.09.2022 р. з 09:00 год.

Для поселення в гуртожиток студентам необхідно:

1. Знайти своє прізвище в  списку на поселення магістрів 1 курсу в гуртожиток №2 у 2022-2023 н.р.

Якщо ви не знайшли свого прізвища у списках, напишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Приїхати в гуртожиток №2. Отримати направлення на поселення (в холі гуртожитку) 30.09.2022 р. з 09:00 год.

Також мати:

- паспорт (за бажанням із випискою з попереднього місця проживання);

- військовий квиток або приписне посвідчення (для хлопців);

- медичну довідку (копію);

- довідку від сімейного лікаря (терапевта) про епідеміологічне оточення. Також має бути зазначено те, що з хворими на коронавірус ви не контактували.

- квитанцію про оплату за проживання (вартість за місяць – 800 грн., загальна вартість за 9 місяців навчання – 7200 грн.);

- одне фото.

У гуртожитку укласти договір на проживання, ознайомитися з Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ імені М.П. Драгоманова, правилами пожежної безпеки.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Тимошенка, 2 з, гуртожиток №2.

Їхати до станції метро «Мінська», далі тролейбусом №24 до зупинки «Вулиця Богатирська» або їхати до станції метро «Оболонь», далі автобусом №102 дві зупинки в бік житлового масиву Виноградар.

Найближчі укриття поблизу гуртожитку – паркінг біля трамвайних колій та станції метро «Мінська», «Оболонь».

Інформація для пільговиків при поселенні:

- дітям-сиротам (право на безкоштовне проживання); потрібно мати копію документа, що засвідчує пільгу, та віддати її коменданту;

Інші пільгові категорії з документами про пільги їдуть в Центральний корпус НПУ імені М.П.Драгоманова в юридичний відділ для підтвердження пільги (юрист пише висновок на заяві). Це:

- діти учасників бойових дій (право на безкоштовне проживання); потрібно мати: копію посвідчення УБД, свідоцтво про народження дитини, копію паспорта, заяву;

- внутрішньопереміщені особи (право на оплату 50% від проживання, якщо є довідка про отримання матеріальної допомоги від держави - повна вартість); потрібно мати копію документа, що засвідчує пільгу.

-особам, які мають довідку про перебування на лінії зіткнення з фронтом, потрібно мати копію!