Випускники факультету

zastavkaШановні випускники! Нам важливо знати, як склалося ваше професійне життя, які компетенції знадобилися вам для побудови кар’єри і досягнення успіху. Ми хочемо висвітлити інформацію про вашу професійну діяльність, опублікувати ваші відгуки про навчання в університеті та поради сучасним студентам. Ми пишаємося нашими випускниками і прагнемо, щоб про вас дізналися абітурієнти зі сторінок нашого сайту. Це була б найкраща мотивація для них.

Будемо щиро вдячні вам за надану інформацію про себе. Відомості надсилайте на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   

випускТепер офіційно не студенти! Нещодавно наші магістри остаточно розпрощалися зі студентським життям і відправилися у вільне плавання підкорювати вершини. Вони не хвилюватимуться за заліки та екзамени, за курсові та магістерські - це все вже позаду. Тепер у них розпочинається новий етап життя. https://www.youtube.com/watch?v=NNBdSSJmkkY&t=8s 

65842518 2301643176537666 112888280457936896 n

Вітаємо, дорогі наші випускники! Чекаємо в магістратурі!

photo-327

Вітаємо вас, дорогі випускники! Далі - нові перспективи, нові горизонти, нові досягнення. Щасти вам у всьому! У добру путь! Фото - Мирослави Котюги.

Вітаємо випускників факультету української філології та літературної творчості

імені Андрія Малишка.

Бажаємо випускникам знайти свій неповторний шлях у житті, не втратити натхнення та професіоналізму, яких вони набули за роки навчання на факультеті.

DSC 7721

 

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 341 гість та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER