Малишківці в проєкті "Єдині": Юлія Дідюк

Продовжуємо ділитися історіями наших студентів у "Єдиних". Юлія Дідюк – студентка 301-СОУА групи нашого факультету, яка ще ж першого курсу волонтерить – модерує чати підтримки в проєкті.

Яка твоя посада в «Єдиних»?

Я модераторка чатів підтримки у волонтерському проєкті "Єдині".

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

У вересні 2022 року я побачила оголошення про набір модераторів для волонтерського проєкту і зрозуміла, що це те, що потрібно! Адже в мене було відчуття, що для нашої перемоги я роблю менше, ніж могла, тому і вирішила долучитися до "Єдиних".

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Волонтерські проєкти – це новий та цікавий досвід. У такий час я просто не можу заробляти гроші на людях, які вирішили перейти на українську мову та удосконалити її. Зараз складний період у всіх українців і ми розуміємо, що гроші – це важливо, але тепер не найголовніше.

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Волонтерство у "Єдиних" – це один із найяскравіших етапів мого життя. Я зустріла багато щирих та добрих людей. Та вважаю, що найяскравішим і водночас найсумнішим моментом є випуск кожної хвилі учасників, адже за такий маленький термін (всього 28 днів) ми стаємо друзями і нам дуже важко прощатися.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Важко визначити, що для мене є найважчим, мабуть, це знайти ключик до кожного учасника окремо, адже всі ми різні й потрібен індивідуальний підхід до всіх. А найлегшим є саме спілкування в чатах та перевірка завдань. Але коли ти «гориш» справою і вона тобі неймовірно подобається, то навіть найскладніші речі згодом стають легкими.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Головне – не боятися! Потрібно вірити в себе і свої сили! Не хвилюйтеся, вас будуть підтримувати не тільки модератори чатів, а й інші учасники! Переходьмо на українську, наближаймо нашу перемогу на мовному фронті разом!