Малишківці в проєкті "Єдині": Вікторія Марчук

Інтерв'ю повертаються! Кожен і кожна в проєкті "Єдині" – важливі, бо роблять велику справу. Сьогодні дізнаємося, яку частину роботи виконує студентка нашого факультету з 203-СОУ групи Марчук Вікторія.

Яка твоя посада в "Єдиних"?

Я модераторка чатів підтримки проєкту "Єдині".

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалось?

Почалося все зі звичайного оголошення про пошук модераторів у чаті. Оскільки для мене це дорогоцінний досвід, щось нове, тому я відразу погодилася.

Допомагаєш, підтримуєш, сприяєш, навчаєш та навчаєшся одночасно, і найголовніше серед цього – прагнеш до ще більшого розвитку.

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Сьогодні волонтерство дуже поширене серед нас. І стати волонтером – означає зробити крок для підтримки нашої держави, а в моєму випадку – тримати мовний фронт та допомагати людям з переходом та вивченням української мови.  Якщо допомагаєш людям від щирого серця, від свого бажання, то найменше, що тебе хвилює, це гроші.  Допомога іншим розкриває сутність людини і те, на що вона спроможна.

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Моя робота повністю полягає у спілкуванні та підтримці людей, перевірці  їхніх завдань, тому яскравих моментів, на мою думку, безліч. Зі мною люди діляться не тільки враженнями від проєкту чи завданнями, а й безліччю історій з життя. Деякі з учасників руху ніколи не говорили українською або вивчали її тільки в школі, а потім не доводилося використовувати в повсякденному житті чи на роботі. Тож найяскравіше для мене – це їхнє бажання та заохочення до вивчення, їхній запал.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше – працювати в такому ж легкому ритмі. Оскільки я модераторка на визначені години, то спокійно можу розпланувати свій час. Найскладнішого загалом немає, але пригадую, коли тільки розпочався "Граматичний курс", я поставилася до цього вкрай серйозно й отримала неоціненний досвід. Складність полягала у швидкій перевірці завдань. Це було корисно, бо з часом така навичка розвинулася.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Хочу побажати більше сміливості, терпіння та нескінченної енергії. Можливо, на перший погляд здається, що це багато, але знадобиться. Якщо ви приєднаєтеся до великої родини проєкту "Єдині" – вам вже не захочеться її залишати, варто тільки спробувати.

410235231 901818627975711 2013049140070834537 n