Малишківці в проєкті "Єдині": Діана Денисенко

Наші невтомні студенти-волонтери сумлінно працюють у проєкті "Єдині" для процвітання країни. Кожен і кожна з них мають свої історії, які ми висвітлюємо. Сьогодні про себе розповіла студентка 202-СОУ групи Денисенко Діана.

Яка твоя посада в "Єдиних"?

Я модераторка чатів підтримки у волонтерському проєкті "Єдині".

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

Ще у вересні 2022 року я побачила повідомлення про набір модераторів – і мене це дуже зацікавило. На мою думку, модераторство в мовному проєкті має значний соціальний вплив.

Я можу сприяти створенню та збереженню вільного доступу до мовної інформації, допомагати не лише українцям, але й просто зацікавленим людям із різних країн та культурних середовищ, тому що володіти українською мовою дуже важливо в наш час.

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Волонтерство дозволяє внести позитивні зміни у світ та підтримати тих, хто цього потребує. Я вважаю, що волонтерство є надзвичайно важливим та значущим досвідом, тому допомагаю людям із великим задоволенням!

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Мабуть, найяскравішим моментом у моїй роботі є подяка від учасників. Дуже приємно чути слова вдячності, адже тоді ти точно розумієш, що на правильному шляху.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше – працювати у зручний для мене час.

Найскладніше для мене – це, певно, сам початок нової хвилі, коли потрібно кожному учаснику пояснити все доступно й зрозуміло.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Хотілося б побажати, щоб люди не боялися чогось нового, а обов'язково доєднувалися до нас. Також знайти спосіб зберігати мотивацію та тримати себе на правильному шляху, а я та інші волонтери проєкту завжди підтримають своїх учасників. Бажаю всім успішно досягати своїх навчальних цілей та бути задоволеними власними здобутками у мовному проєкті.

419580463 917338503090390 8346162347682106073 n