З Днем вишиванки, українська родино!

280726846 2805926613045832 3067863382093914920 nЩе з дитинства у кожного з нас є біла, лляна, червона чи синя ВИШИВАНКА. Діти, народжені у Незалежній Україні, щоразу, на різні свята, чи сімейні, чи то в дитячому садочку, чи то у школі або й просто на місцеві громадські свята одягають вишиванку. Ще з раннього дитинства нам прищеплювали любов до національного вбрання. Це свято ніяк не пов’язане з релігією. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції. Вишиванка - це не просто вишите полотно. Вишиванка - це рідний оберіг, ґенетичний код нації, що передається від пращурів до нащадків.

За народними повір’ями, перша функція вишиванки - не одяг, а оберіг від зла. Візерунками оздоблювали рукава, комір, поділ так, шоб вишивка торкалася до тіла.

Про вишиванку і її походження можна говорити віками. Нам необхідно пам’ятати минуле, бо без нього - немає майбутнього. Тож, як слугує нам зараз вишиванка? Ми точно впевнені, що вона, як і колись у давнину, оберігає нас від ворога і зла. Ми всі точно знаємо і усвідомлюємо, який глибокий сенс має кожна сорочка, як вона підіймає наш споконвічний національний дух!

Нас переповнює гордість, коли діти із задоволенням одягаючи вишиванку, вже ідентифікують себе. Ми величаємося, коли самі одягаємо її. Яке щастя, що ми - українці! Ми - непереборна нація! Свято вишиванки - це привід пригадати хто ти. Українська вишиванка пройшла тривалий і тернистий шлях до наших днів. Ми надзвичайно багата нація, бо отримали у спадок неоціненні скарби наших предків. Зараз це неабияк важливо!

Вся укрфілівська родина щорічно долучається до цього свята! Своїм прикладом вони закликають кожного національно свідомого українця долучитися! Коли дорослі разом із дітьми одягають вишиванку - стає зрозумілим, що майбутнє України - вільне і незалежне!