ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТА ВИДАВНИЦТВОМ VIVAT. ЗНАННЯ – НАША ЗБРОЯ!

віват24 травня 2022 року відбулася зустріч студентів нашого факультету з представницею видавництва Vivat Надією Кузінською. Пані Надія розповіла про таке:

-          життя і боротьбу видавництва під час війни – бомбардування Харкова, евакуацію книжок і співробітників, уміння зберегти колектив і бізнес у кризових (навіть надкризових) умовах, перспективи міжнародного співробітництва;

-          цікавість до української книги за кордоном зараз; функціонування українського відділу вокзальної бібліотеки у Вроцлаві;

-          !!!!! підтримку в умовах війни видавництвом Vivat українських студентів і всіх, хто прагне читання і знань (зайдіть на сайт, знайдіть серед електронних книг ті, на яких зазначено «0 грн) – скачуйте і читайте безкоштовно).

Пані Надія також порекомендувала студентам цілу низку книжок для прочитання. Цей список був надзвичайно великий, і кожен із присутніх обов’язково знайшов щось цікавеньке для себе. Наведемо тут тільки кілька книжок, які обов’язково будуть цікаві нашим журналістам і видавцям:

-          Крістофер Едж Як #писати і не лажати, 2020

-          Блек Снайдер Врятуйте Кицьку [Як блискавично писати живучі тексти], 2021

-          Георгій Почепцов Токсичний інфопростір. Як зберегти ясність мислення і свободу дії, 2021

-          Оксана Мороз Нація овочів, 2020

-          Оксана Мороз Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі

-          Ерік Нюзум Гучніше. Як створювати круті подкасти, 2022

Також, на думку видавчині, студентів можуть зацікавити такі актуальні й дуже своєчасні книги, як «Netflix і культура інновацій» (Ерін Маєр, Рід Гастінгс, 2021), «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» (Джонсон Борис, 2019), «Злам. Кризи політичних режимів» (Олексій Мустафін, 2021), «Країна жіночого роду» (Вахтанг Кіпіані, 2021) та багато інших.

Щиро вдячні видавництву за підтримку, а Надії Кузінській – за цікаву і натхненну розповідь!

Кафедра журналістики