Тренінг з нетворкінгу для студентів-журналістів

ADS 2289У межах літньої практики студенти спеціальності «Журналістика» долучилися до освітнього проєкту, який організувала команда дирекції «Медіацентр» ДП «ГДІП». Лекційна частина тренінгу складалася з 4 модулів та тривала з 8 травня по 15 червня. Студенти отримали нові знання з публічної дипломатії та проєктного менеджменту, засад міжкультурної комунікації, медіаграмотності, стратегічних комунікацій та особливостей євроінтеграційного курсу України.

Особливо актуальним був третій модуль «Стратегічні та кризові комунікації, комунікація в соціальних мережах, медіаграмотність». Він об’єднав потужних спікерів й експертів, які розкрили такі теми: сучасний інформаційний простір, медіаграмотність, методи аналізу інформації, ефективна комунікація в соцмережах, ведення стратегічних комунікацій, розроблення та застосування системи антикризового реагування.У перший тиждень цього модуля експерти детально обговорили стратегічні комунікації, відповідні підходи, інструменти та організацію комунікаційного процесу. Спікеркою першої лекції була керівниця відділу стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак. 9 червня відбулася остання лекція третього модуля, спікеркою якої стала керівниця «VoxCheck», аналітикиня «Vox Ukraine» Світлана Сліпченко. Учасники тренінгу дізналися про основи ідентифікації ворожих інформаційних атак та протидії їм.

Кафедра журналістики