Вітаємо бакалаврів із завершенням навчання!

зображення viber 2023 06 21 13 06 08 462Це наші бакалаври – українські педагоги, філологи, редактори, журналісти, видавці. Покоління молодих талановитих людей, які будують майбутнє нашої держави! Сьогодні в них свято – студенти склали останній бакалаврський іспит й очікують на омріяний диплом. Позаду чотири незабутні роки студентства. Роки нових можливостей та знайомств, неймовірних учинків та відчуттів, випробувань ковідом і війною.

Попри все, вистояли і витримали, доклали неймовірних зусиль і, прочитавши купу книжок, написавши сотню конспектів, добивши мінімум один ноутбук звітами, курсовими, презентаціями, добігли маратон. Усе було недаремно, бо тепер із гордістю можуть сказати, що мають вищу освіту.

Дорогі друзі, любі бакалаври, воїни світла – УКРАЇНСЬКІ вчителі, філологи, журналісти! Дякую усім вам за прекрасні, хоч і непрості роки навчання, Дякую, що обрали для навчання саме наш факультет, спасибі за постійну підтримку наших спільних творчих проєктів упродовж навчання, за допомогу, розуміння і відданість справі – філології й журналістиці. Особливо дякую і найдужче обіймаю своїх невтомних помічників упродовж усіх непростих років навчання: Мороз Тетяну, Дубову Євгенію, Карнаух Софію, Самойлюк Маргариту, Омельченко Дарину, Чумаченко Ірину, Мартазіну Каріну, Радченко Марію, Якоб Ірину, Бабича Дмитра, Горват Тетяну, Рябоволову Анастасію, Одоміча Віктора, Тягнирядна Сергія, Цимбаленка Влада – яскравих, цікавих, унікальних і дуууже талановитих. Ви писали історію нашого факультету й зробили його кращим!

Усі ви, бакалаври, – частина нашої великої укрфілівської родини! Завдяки вам на факультеті було затишно! Було і, сподіваюся, буде. Щасти вам! Підкорюйте вершини та обов’язково перемагайте! Легких крил, успіхів і безмежного щастя! Чекаю в магістратурі, бо треба ще РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Ваша Оксана Гаврилюк