До уваги вступників до магістратури!

jak postupiti v polschu na magistraturu instrukcija dlja bakalavriv defaultВступник, який бажає взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або  єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ), у період з 08 травня та не пізніше 31 травня (основна сесія) має: АБО 1) надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  заповнену заяву-анкету з інформацією для оформлення екзаменаційного листка; АБО 2) принести особисто скановані копії (фотокопії) за адресою: вул. Пирогова, 9 (каб 229).

Які документи потрібні для реєстрації:

*обов’язково для всіх категорій

1) Випускники бакалаврату:

*документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);

*облікова картка платника податків;

*фотокартку із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

2) Випускники минулих років:

+документ про здобутий ступінь вищої освіти

3) Випускники цього року, але з інших навч. закладів:

+довідка з навчального закладу, яка підтверджує факт випуску цього року (форма є довільною, головне - підпис і печатка)

! Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань)

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ:

Вступники 2023 року на всі спеціальності повинні складати тест ЄВІ та фаховий іспит (в університеті) + мотиваційний лист.

АЛЕ магістрам вдруге, втретє тощо (тобто вступникам, що вже мають вищу освіту) - ЄВІ не обов‘язково (вступають лише за мотиваційним листом)

Розроблено  демонстраційні варіанти тесту єдиного вступного іспиту (ЄВІ) і майбутні  магістри можуть потренуватися виконувати завдання ЄВІ у спеціальному онлайн-середовищі. Зважте на те, що блок завдань із тесту загальної навчальної компетентності однаковий для усіх потенційних магістрів, а от завдання з іноземної мови – за вибором: англійська, німецька, французька або іспанська мови. Перевірити свої знання можна за посиланням: https://testportal.gov.ua/yevi-2023-demonstratsijnyj-test/

ЄФВВ

!!! ЖУРНАЛІСТИКА - єдина спеціальність на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, на яку потрібно складати ЄФВВ!!!

Якщо випускник УДУ імені Михайла Драгоманова  - ЄФВВ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО, а можна скласти ЄВІ та фаховий іспит на факультеті.

Якщо випускник іншого навчального закладу – ЄФВВ ОБОВ’ЯЗКОВО + ЄВІ.

Консультацію можна отримати електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або телефоном (044-239-30-17,044-239-30-86)

Ще детальніше можете ознайомитися тут.