Жити життя під час війни

зображення viber 2023 02 27 13 17 40 663Минув рік після повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну та дев’ять років від початку російсько-української війни. Ці дні кожен проживає важко, бо важко відволіктися від болісних спогадів. 27 лютого 2023 року студенти та викладачі факультету мали можливість отримати підтримку під час  вебінару з психологинею Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству Оленою Штирею.

Фахівчиня створила теплу атмосферу невимушеного спілкування і розповідала про те, як подолати "синдром річниці" та про те, як "жити життя під час війни", ділилася непростим досвідом роботи з людьми на деокупованих територіях, давала цінні поради щодо збереження ментального здоров’я. Безмежно вдячні пані Олені за вкрай потрібну інформацію та потужну підтримку молоді під час війни. Також дяка нашій Софії Денисюк за організацію, модерування та постійне сприяння!