Молоді поети, прозаїки, драматурги, відгукніться!

307850037 772335953881652 2020685743038320226 nПоет і студент 3 курсу факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Віталій Білозір разом із видавництвом "Каяла" працює над проектом, яким хоче засвідчити прихід наймолодшої ґенерації української літератури, і шукає юних авторів ліричних, прозових і драматичних творів! Талановита молоде, ця інформація для вас! Умови участі прості. Візьміть до уваги і розкажіть усім зацікавленим. Долучайтеся – і нехай вам поталанить!

Для поетів:

автор / ка до 25 років

мова текстів - українська

НАДСИЛАЄМО

До десяти поезій

біографія.

Для прозаїків/ драматургів  :

автор / ка до 25 років

мова текстів - українська

НАДСИЛАЄМО

Не більше трьох творів малої прози та драм.

біографія.

Із першим виданням – « НАЙМОЛОДШОЮ АНТОЛОГІЄЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ», автори вже розпочали відбірковий етап творів, проте ще є змога надіслати вірші на пошту, яка зазначена нижче! І одночасно розпочато збір текстів у двох інших жанрах.

Контакт для надсилання текстів:

контакти для запитань :

telegram : https://t.me/vblzr