Запрошуємо на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр»!

IMG 20230317 143114 762До уваги вступників 2023 року!  Запрошуємо вас на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка УДУ імені Михайла Драгоманова за такими освітніми програмами:

- Середня освіта (Українська мова і література),

- Філологія (українська мова та література),

- Журналістика. Видавнича справа та редагування.

Яку професію обрати? Ким ще можуть бути філологи? Чи буде студентський актив? Чи знайду однодумців? Упевнені, що ці та багато інших запитань турбують вас, а відповідей вкрай мало. Цю поширену проблему нині можна легко вирішити, адже про все це ми розповідаємо в наших соцмережах (переходьте за QR-кодом).

Із 1 липня 2023 року розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів. А вже з 19 липня – реєстрація заяв вступників.

Нагадуємо, ви можете подати до 20 заяв, але не більше 5 заяв на БЮДЖЕТ.

З Правилами прийому можна ознайомитися тут

Виникли запитання – звертайтеся за консультацією в Телеграм.

Чекаємо саме на тебе в нашій малишківській і драгоманівській родині! 💙💛