Презентація проєкту «Навчай українською» від Наталки Федечко

256377738 947278769192840 4825153109776854715 nСьогодні відбувся БУМ в усіх соціальних мережах. Такої активності ми точно не очікували! Та й системи не витримували. Дякуємо усім  за терпіння та дистанційну єдність із нами у трансляціях! Нас було більше 400! Дякуємо за єдність! Спасибі усім колегам із інших факультетів, які дуже нас підтримали! А про чудову зустріч уже написала наша Ольга Оробець: "Сьогодні пройшла зустріч студентів та викладачів із неймовірною Наталкою Федечко. Гостя розповідала про свої проєкти, які спрямовані на заохочення спілкуватися українською мовою, зокрема про проєкт «Ініціатива "Навчай українською"».

Запал пані Наталки до популяризації української мови дуже надихає. Вона розповіла про те, як реалізувати власний проєкт. Гостя нагадала, що все продумати не можна, але спільними зусиллями можна досягнути бажаного.

Наталка Федечко розповіла і про те, як знімає стрес. Лекторка порекомендувала український додаток для медитації "Світло". Крім того, зазначила про важливість оточення. "Якщо є підтримка людей, можна вже будувати, обдумувати, сідати прописувати події, кроки", – каже пані Наталка.

Наші студенти поставили кілька запитань. Одне із них – як перейти на українську мову?. Наталка Федечко зазначила, що для переходу на українську варто читати українською і вже потім впроваджувати її у своє життя, використовуючи у повсякденному житті. А також запропонувала нашому факультету інтерактивну гру "30 кроків до української" – частинку одного з її проєктів.

Також постало питання, як же доєднатися до таких чудових проєктів. Гостя розповіла про можливість стати модератором чатів. Також люб'язно запросила студентів стати волонтерами на фестивалі наступного серпня-вересня.

Окрім цього, Наталка Федечко запросила наших студентів магістратури і викладачів проводити онлайн-практикуми. Під час розмови з'явилася ідея спілього проєкту – створення мовних клубів для викладачів і студентів. Ми радо підтримаємо цю ініціативу і сподіваємося на швидкий початок роботи.

Щиро вдячні пані Наталії за чудово проведений час і пізнавальний досвід! Пам'ятаймо про свою цінність і важливість у сучасному українському суспільстві."