Гостьова лекція професорки Горошкіної О.М. про НУШ

зображення viber 2021 12 15 12 33 18 03915 грудня 2021 року на нашому факультеті відбулася гостьова лекція на тему «Навчання української мови в Новій українській школі: проблеми і перспективи» для викладачів і студентів 3 та 4 курсів спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)». Провела її докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України Горошкіна Олена Миколаївна.

Олена Миколаївна відповіла на такі типові запитання:

•      Чим зумовлена зміна програми?
  •      Яких змін зазнавали програми?
  •      У чому різниця між модельною і навчальною програмою?
  •      Як обирати підручник?
  •      Як формувати ключові компетентності здобувачів освіти на уроках української мови?

Професорка озвучила основні перспективи навчання української мови в середніх класах за модельною програмою НУШ, приблизні критерії оцінювання учнів, запропонувала сучасні методи та прийоми навчання, інтерактивні вправи тощо.

Дякуємо Олені Миколаївні за такий неймовірний досвід! Ми дізналися багато нової, важливої та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді нам (учителям) у майбутньому.

Дудина Богдана, студентка факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка