Благодійна акція "Подаруй дитині казку"

зображення viber 2021 12 09 22 58 34 924Завдяки нашим друзям, які вже неодноразово підтримували нас упродовж усіх років, та мотивації,  ми оголошуємо благодійну акцію "Подаруй дитині казку"-2021. Зараз команда наших активістів займається залученістю  нових зовнішніх спонсорів та підтримує контакт із керівниками закладів, яким хочемо допомогти. Натхненні нашими першокурсниками, хочемо  частково покращити життя учнів  Інклюзивної школи https://instagram.com/934school?utm_medium=copy_linkКому ще будемо допомагати? Усе залежить лише від нашої з вами активності та небайдужостіА також допоможемо зібрати пані Олені Седляр все необхідне для діток, які живуть на окупованій території.

Тому будемо вдячні за будь-яку допомогу: поширення інформації, допомогу з донорами, підтримку фінансову та матеріальну. Ставимо собі за мету "подарувати казку" після зимових свят, бо дуже хочемо продовжити зимову магію діткам. Доєднатися  студентам та викладачам факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка та усього величезного НПУ імені Михайла Петровича Драгоманова допоможе Голова СП факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Євгенія Дубова. За інформацію щодо  залученості спонсорів та інформацією про тих, кому будемо допомагати, звертайтеся до Голови соціального сектору СП університету Софії Денисюк.

Студпарламент факультету