КонференціяУ рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів і аспірантів "Освіта і наука 2021" факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка 6 квітня провів пленарне онлайн-засідання. Зі вступним словом звернувся декан факультету, доктор філологічних наук, професор Висоцький Анатолій Васильович, який привітав молодих науковців та побажав нових звершень і міцного здоров'я. Також щодо роботи конференції загалом і окремих секцій поінформувала заступниця декана з наукової роботи, кандидатка філологічних наук, професорка Ліпницька Інна Миколаївна.

 

Модератором наукового форуму цьогоріч була голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені Петра Орлика Василенко Людмила.

Засідання пройшло продуктивно, було цікавим та пізнавальним для всіх учасників. Доповідачки, які представляли різні секції, порушили актуальні теми сьогодення, що свідчила низка запитань та палкі обговорення.

Свої наукові проєкти представили Таїса Паращук, аспірантка ІІ року, яка виступила з доповіддю про питання про внормування українського офіційного іменослову (науковий керівник – канд. філол. наук, доцент кафедри української мови Ю. С. Макарець), з питаннями про світоглядну детермінанту стилю прози Олександри Свекли виступила Дарина Донець, аспірантка І року (науковий керівник – канд. філол. наук, професор кафедри української літератури І. М. Ліпницька),  Анастасія Єфіменко висвітлила проблеми мовних засобів психологізації в романі В. Лиса «Століття Якова» (науковий керівник - канд. філол. наук, ст. викладач кафедри стилістики української мови Л. В.Підкамінна), а Дарія Шевчук ознайомила з актуальними проблемами гендерних стереотипі та сексизму в українських онлайн медіа (науковий керівник – асистент кафедри журналістики С. В. Шевчук).

У дискусії взяли участь завідувач кафедри української літератури професор В. Ф. Погребенник, завідувач кафедри журналістики доцент О. І. Харитоненко, доцент кафедри методики Н. М. Гребницька та ін. науковці.

Порушені теми конференції стали основою для майбутніх конференцій, нових наукових пошуків та досліджень.

Ave наука!

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 117 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER