Онлайнове засідання секції «Українська література»

зображення viber 2021 04 08 17 50 368 квітня в рамках звітно-наукової студентської  конференції  "Освіта і наука -2021" на нашому факультеті відбулося онлайн засідання секції «Українська література». Викладачі і студенти створили доброзичливу й невимушену атмосферу у віртуальному просторі. Кожен учасник конференції мав змогу публічно виступити зі своєю доповіддю, яка викликала непідробний інтерес і літературознавчу дискусію.

Варто відзначити, що участь у цьому науковому форумі брали як досвідчені студенти старших курси, випускники-бакалаври та магістранти, так і ті, хто лише робить перші кроки в науці. Тематика наукових виступів  була цікавою і охоплювала різні аспекти українського літературознавства – від проблем вивчення давньої літератури до сучасної.

Час промайнув непомітно. Справді, так буває завжди, коли повністю занурюєшся в те, що тобі цікаво. Для кожного учасника студентська конференція  стала корисним досвідом, який посприяє майбутнім науковим досягненням. Від усього студентства, що було присутнє на конференції, хочу подякувати викладачам кафедри української літератури, зокрема завідувачу кафедри, професору  В.Ф. Погребеннику, професору І.М. Ліпницькій, доценту Л.В.Йолкіній, модератору заходу - доценту І. П. Галак.  Дякуємо за підтримку, слушні зауваження і поради, за те, що допомагали зосередитись, подолати сумнів, вселяли віру в себе і свої сили.

Дарина Омельченко