Пленарне засідання конференції "Освіта і наука - 2023"

зображення viber 2023 04 04 13 10 58 8104 квітня відбулося пленарне засідання щорічної звітно-наукової конференції студентів і аспірантів "Освіта і наука - 2023" факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, на яке було запрошено викладачів, студентів та аспірантів. Із вітальним словом та з доповіддю «Розвиток наукових стратегій на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка» до учасників звернувся декан факультету професор Висоцький Анатолій Васильович та завідувачка кафедри української літератури професорка Ліпницька Інна Миколаївна, організаторка наукових конференцій на факультеті.

Модерувала зустріч студентка 4-го курсу, голова НТСА імені Григорія Волинки Ткаченко Анна Олександрівна, яка також виголошувала доповідь на тему «Художня інтерпретація імперських зазіхань московитів у романі Леоніда Полтави “1709”».

Також учасники обговорили питання реалізації мотиваційно-агітаційної мовленнєвої стратегії у часи воєнного стану (Федорова Анна Петрівна), козацького фентезі: проблеми та перспективи (Пидюра Олександр Петрович). Магістранти факультету запропонували наукові доповіді «Інформаційний супровід діяльності громадських організацій: особливості роботи медійника» (Кибукевич Надія Миколаївна) та «Роль експертів у політичних ток-шоу: критерії пошуку, створення пулу експертів» (Шерстюк Дарія Віталіївна).