Вітаємо з отриманням почесних нагород!

vchena rada 2021 83 вересня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова на урочистому засіданні Вченої ради ректор В.П. Андрущенко виступив з доповіддю  про головні завдання на 2021-2022 навчальний рік в університеті, а також вручив численні урядові, галузеві та академічні нагороди, якими було відзначено наших викладачів та співробітників різними державними організаціями. Зокрема нагороджено декана факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професора Висоцького А.В. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України;

завідувача кафедри української літератури, професора Погребенника В.Ф. Грамотою Верховної Ради України; викладача кафедри української літератури Урись Т.Ю. Подякою Міністерства освіти і науки України; народного артиста України, професора Демиденка А.П. відзначено подякою та вручено золоту медаль «Михайло Петрович Драгоманов 1841–1895 рр.»; завідувача кафедри української мови, професора Плющ М.Я., завідувача кафедри стилістики української мови, академіка Мацько Л.І., завідувача кафедри культури української мови, доцента Шевчук С.В. відзначено медаллю «185 – НПУ імені М. П. Драгоманова». Вітаємо!