Олімпіада і конкурс наукових робіт на кафедрі журналістики

olimpiady19 квітня 2023 на факультеті пройшла олімпіада для студентів спеціальності 061 «Журналістика». Охочих перевірити свої знання і позмагатися з колегами і колежанками виявилося чимало – 24 студенти. Учасники виконали тестові завдання і написали есе. Перевіривши роботи, ми із задоволенням оголошуємо переможців, які вирвалися вперед за сумою балів: перше місце – Микола Смірнов, друге місце – Анастасія Шостак, третє місце – Іванна АрестановаКрім переможців, ще відзначаємо Данила Панченка (за виконання тестових завдань), Дар’ю Горбатюк і Юлію Кишковську (за есе) і всіх, хто за сумою балів дуже наблизився до трійки переможців, це Анастасія Костенко, Іванна Колодич, Юлія Ханик, Карина Поліщук і Дар’я Лудан.

У конкурсі наукових робіт взяли участь 6 студентів. Переможцями серед них визнані:

Перше місце – Вікторія Горьова, магістрантка. Робота «Новинний контент у соціальних мережах». Науковий керівник канд. філол. н., доц. Олеся Сулима

Друге місце – Анастасія Семенюк, студентка 4 курсу. Робота «Структура допису в соціальних медіа: трансформація канонів (на прикладі сторінки «Мовні сили України» у «Facebook»)». Науковий керівник канд. філол. н., доц. Макарець Юлія Сергіївна

Третє місце – Руслана Бурлака, студентка 4 курсу. Робота «Соціальні мережі як засіб просування української книги». Науковий керівник канд. філол. н., доц. Макарець Юлія Сергіївна

Четверте місце – Дарина Сергіївна Дідур, студентка 4 курсу. Робота «Управління інформаційним ресурсом у соціальних медіа: мета, завдання, етапи й ризики». Науковий керівник канд. філол. н., доц. Макарець Юлія Сергіївна. Результат 90 балів.

Щиро вітаємо переможців!!!

Кафедра журналістики