Міжнародні конкурси з української мови

9 листопада в День української писемності та мови на всіх континентах планети стартують два міжнародних конкурси: Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка та Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, до участі в яких долучаються мільйони школярів, учнів профтехосвіти та військових ліцеїв, студентів України та навчальних закладів багатьох країн світу. Конкурси передбачають підвищення статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, зацікавлення постаттю і творчістю національного генія Тараса Шевченка.

Драгоманівці з 1999 року активно підтримують ці міжнародні акції. 31 жовтня студенти-філологи взяли участь у Шевченківському конкурсі, який виявив справжніх шевченкознавців, а 7 листопада на базі факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь не лише майбутні філологи-україністи, але й представники інших факультетів університету.

Переможці університетських етапів візьмуть участь у наступному київському турі, який відбудеться уже незабаром.

Бажаємо перемоги!