Розпорядження №1 про початок 2023/2024 навчального року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1 від 23 серпня 2023 року

З метою організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в УДУ мені Михайла Драгоманова, затвердженого рішенням Вченої ради університету 26.01.23 (протокол №2), рішення Вченої ради університету від 27.06.23 (протокол №7) та наказу ректора №297 від 16.08.2023 «Про початок 2023/2024 навчального року»:

1. Розпочати навчальні заняття 2023/2024 навчального року для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти з 01 вересня 2023 року за чисельником у змішаному форматі згідно із затвердженим розкладом занять.
  2. З метою гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням досвіду роботи закладів освіти в умовах воєнного часу, здійснити проведення навчальних занять за тимчасовим розкладом у змішаному форматі, зокрема:

-          для студентів першого і другого курсів бакалаврського рівня вищої освіти за таким графіком:

2,3,9,10,16,17 вересня (суботи і неділі)  – навчання в аудиторіях центрального корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Пирогова, 9) з дотриманням безпекових норм та правил перебування в укриттях (початок занять – о 9.30 год.) У випадку оголошення повітряної тривоги студенти та викладачі переходять у найближче укриття: підземний перехід до метро «Університет», станція метро «Університет». Продовження занять відбувається через пів години після відбою повітряної тривоги;

4,5,6,11,12,13,18,19,20 – онлайнове навчання (початок занять – о 8.00 год.);

7,8,14,15 (четверги і п’ятниці) – вихідні дні. З 21 вересня 2023 року розклад зміниться.

Студенти, які перебувають у зоні небезпеки та за кордоном, матимуть можливість слухати лекції онлайн та працювати в освітньому середовищі Moodle.

-          для студентів третього, четвертого курсів бакалаврського рівня вищої освіти та першого і другого курсів магістерського рівня вищої освіти навчання відбуватиметься онлайн із використанням дистанційних технологій навчання згідно із затвердженим розкладом (початок занять – о 8.00 год.).

1. Завідувачам кафедр забезпечити систематичний контроль виконання викладачами кафедр навчального навантаження, дотримання розкладів навчальних занять та робочих програм.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Декан факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка