Розпорядження №2 від 19 вересня 2023 року

З метою організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в УДУ мені Михайла Драгоманова, затвердженого рішенням Вченої ради університету 26.01.23 (протокол №2), рішення Вченої ради університету від 27.06.23 (протокол №7) та наказу ректора №297 від 16.08.2023 «Про початок 2023/2024 навчального року»:

1. З метою гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням досвіду роботи закладів освіти в умовах воєнного часу, здійснювати проведення навчальних занять за постійним розкладом з 25.09.2023 р. в онлайновому форматі.
  2. Завідувачам кафедр забезпечити систематичний контроль виконання викладачами кафедр навчального навантаження, дотримання розкладів навчальних занять та робочих програм.
  3. Завідувачам кафедр забезпечити наповнення усіх дисциплін в освітньому середовищі Moodle до 29 вересня 2023 року на перший семестр, що є обов'язковою умовою роботи зі студентами факультету, які перебувають у скрутному становищі, які перебувають за кордоном, а також в умовах повітряних тривог і можливих блекаутів, з переходом в асинхронне онлайнове навчання.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Декан факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка                                   Анатолій ВИСОЦЬКИЙ