Реальна історія з Акімом Галімовим

20 лютого за програмою співпраці факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Руху "Єдині" відбулася зустріч з українським журналістом, продюсером 1+1 media, автором та ведучим проєкту "Реальна історія", амбасадором проєкту "Єдині" Акімом Галімовим. Першими виступили декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професор Висоцький Анатолій Васильович і проректор з наукової роботи УДУ імені Михайла Драгоманова, професор Торбін Григорій Мирославович.

Послухати лекцію "Час повертати реальну історію" від Акіма Галімова завітали 180 осіб, серед яких були представники не лише різних факультетів нашого університету, але й багатьох інших столичних навчальних закладів: Національний університет "Києво-Могилянська академія", гімназія №117 імені Лесі Українки, Відокремлений структурний підрозділ "Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету, а також ННПМ НАН України.

Під час лекції Акім розповів студентам, викладачам і запрошеним гостям про те, в чому цінність вивчення культури, історії, спілкування українською. Адже це завжди на часі. Ми маємо пам'ятати, якою ціною українському народу дається творення майбутнього, що всіяне трагізмом і боротьбою проти свавілля. Одним із таких випадків стало 20 лютого – день, коли під час Революції Гідності в центрі Києва загинуло більше ста активістів, котрі прагнули змін і поліпшення життя в державі. Цю дату, яку назвали Днем пам'яті Героїв Небесної Сотні, навіки закарбовано у свідомостях українців. Але є ще багато інших днів, що докорінно вплинули на хід нашої історії. Кожен з них необхідно знати й вшановувати.

Задля досягнення двосторонньої комунікації, учасники охоче ставили свої запитання спікеру про його професійний досвід, створення проєктів і багато іншого. Автори найцікавіших — отримали від Акіма Галімова невеличкі подарунки.

Після заходу кожен міг особисто поговорити з лектором та зробити памʼятні знімки. Зустріч була дуже затишною, дружньою та атмосферною. Ми раді отримати такий досвід і дякуємо Акіму Галімову за приділений час. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

За фото дякуємо: Олег Кались і Маргарита Самойлюк

Авторки тексту: Оля Кузнєцова і Юлія Кебець