Конкурс «Учитель року 2024»

14 лютого 2024 року стартував міський етап поважного конкурсу «Учитель року 2024» у номінації «Українська мова та література», який відбувається на базі Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Втретє поспіль в організації та журі Конкурсу беруть участь викладачі факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Цьогоріч в журі Конкурсу, який проходитиме впродовж двох тижнів, працює завідувачка кафедри української літератури Інна Ліпницька. Учасники Конкурсу – кращі молоді вчителі усіх районів міста Києва, серед яких ми впізнаємо і наших випускників.

Конкурс складається з декількох етапів, мета яких виявити не лише знання предмета, педагогічну майстерність вчителя-конкурсанта, але й розкрити різні грані педагогічного таланту, творчий підхід до реалізації освітньої мети, ефективність застосування інноваційних технологій навчання, а водночас спонукатє до обміну ідеями, підходами, новими поглядами на викладання української мови та літератури, додає упевненості молодим учителям у виборі професії. Тож побажаємо конкурсантам ніколи не зупинятися на досягнутому. Нехай у чесній конкуренції на кращі ідеї, інновації, технології, стратегії переможе найсильніший.

Зображення1