Звітна конференція за результатами практики 4 курсу

Четвертий курс повернувся з практики. Цьогоріч нам допомагали колеги з Українського інституту книги, UA.NEWS, ArtHuss, газет "Життя і слово", "Обухівські вісті", ГО "Єдині", PR-агентства CPBR agency. Дуже вдячні базам практик за цікаві технічні завдання і прагнення поділитися досвідом із молоддю. Студенти долучалися до написання новин, звітів, репортажів, статей, сценаріїв, здійснювали аналітичні розвідки, редагували, працювали з перекладами тощо. Робота під час практики - це робота не заради заліковки, а просто ще один крок до майбутнього у своїй професії. І ентузіазм упродовж цих шести тижнів прямо пропорційний майбутнім успіхам у ній.

Дякуємо колегам-керівникам студентів на базах практики, дякуємо відповідальним студентам! Рухаємось до сесії.

Практика 409 1