Збірник наукових доповідей

шевчукНавчальний посібник містить відомості про стилі сучасної української мови, зокрема офіційно-діловий. Наведено класифікацію ділових паперів та вимоги до їх складання, зразки оформлення різних видів документів та відповідний теоретичний матеріал із сучасної української мови. Система вправ і завдань має на меті як набуття студентами навичок складання ділових паперів, так і закріплення знань із мови.

Посібник доповнено і виправлено відповідно до вимог нової редакції Українського правопису, а також ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів», який набув чинності 01 вересня 2021 року.

Для студентів вищих закладів освіти. Може бути корисним для учнів ліцеїв, гімназій, учителів шкіл, працівників організацій та установ.

kkum zb

 

 

Пропонуємо Вашій увазі матеріали збірника "Актуальні питання теорії соціальних комунікацій"

Випуск 2

Випуск 3

На базі кафедри журналістики Інституту української філології та літертурної творчості імені Андрія Малишка щороку виходить друком збірник наукових доповідей "Актуальні питання теорії соціальних комунікацій", у якому вміщені матеріали науково-звітної конференції викладачів кафедри.

Надруковані статті висвітлюють результати досліджень, що проводяться в трьох важливих напрямках: педагогічні аспекти теорії соціальних комунікацій, наукове осмислення проблем інформаційної діяльності в Україні та підвищення ефективності писемної комунікації засобами редагування. У кожній публікації пропонованого читачам збірника – об’єктивний, фаховий, ґрунтовний аналіз значущих питань видавничої справи, редагування, бібліотекознавства, який буде корисний усім, хто працює в цих галузях.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 196 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER