Творча зустріч з Олександром Ірванцем

Творча зустріч із Підскарбієм поетичної групи "Бу-Ба-Бу" Олександром Ірванцем

10 квітня 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася зустріч із Підскарбієм поетичної групи "Бу-Ба-Бу" Олександром Васильовичем Ірванцем.

Ми щасливі, що мали нагоду зустрітися з такою величною людиною. Аншлаг, оплески, сміх – ось те, що супроводжувало цю подію в аудиторії 7.10 на четвертій парі.Півтори години виступав перед публікою митець і жодного разу, особисто я, не подивилася на годинник, бо творчість Ірванця захопила всіх. Автора просто хотілося слухати, бо слова " поетові треба жити довго", "вино на оцет, або з рамонтичного поета на саркастичного", "поет - це не завжди янгол з крилами", "ваші книжки за вас не напишуться" просто вразили нас! А що вже говорити про творчість! Ми щасливчики, адже чули секретні тексти і неймовірне "Тобі", бо мали можливість почути і побачити матеріали щодо відомих творів письменника.

Олександре Васильовичу, і справді у вас "у крові" ось цей талант, бо бути і поетом, і драматургом, і викладачем, і перекладачем та й писати прозу і поезію можуть не всі.

Щиро дякуємо за кожне слово, за мотивацію, за смішні і серйозні тексти, за жарти, за світлі думки і той позитив, який ви подарували кожному, хто пішов після зустрічі розчинятися у буденних справах!

Софія Денисюк, студентка 2 курсу

DSC 0999DSC 0990DSC 1007DSC 1047DSC 1052DSC 1057DSC 0973DSC 0992