Свято першокурсників

Ласкаво просимо до Філгвардсу!

19 жовтня на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася довгоочікувана подія – свято першокурсника. Ведучі в образах Герміони Грейнджер (Софія Півняк) та Гаррі Поттера (Віктор Степаненко) запросили усіх присутніх поринути у світ талантів наших дебютантів.

Студенти-укрфілівці обрали різні шляхи для знайомства глядачів з нелегким, але цікавим студентським життям. Паралельні світи, життя в гуртожитку, студентські страхи та стосунки – такі питання цікавлять молоде покоління філологів та журналістів. А яскравість та неординарність виступів, майстерність юних акторів, танцівників та співаків змогли задовольнити навіть найвибагливішу публіку – команду суддів.

До складу журі цьогоріч увійшли декан факультету Анатолій Васильович Висоцький, очільник Центру культури і мистецтв нашого університету Ірина Віталіївна Савченко, студентка 4 курсу Ганна Кінаш та голова Профбюро факультету Анастасія Голяка. Після тривалого обговорення під бурхливі оплески залу судді оголосили переможців Дебюту-2017. ІІІ позицію посіла 105 фуа група. ІІ місце виборола група 107 фур. І місце за присудом журі дісталося 106 фур групі, яка й буде презентувати факультет української філології на загальноуніверситетському дебюті, який відбудеться вже зовсім скоро. Вітаємо переможців та обіцяємо вболівати за них 25 жовтня у Блакитній залі центрального корпусу.

Прес-секретар факультету

Ярошенко Мирослава

DSC 0046DSC 0178DSC 0286DSC 0362DSC 0369DSC 0409DSC 0443DSC 0466IMG 9299IMG 9300IMG 9338IMG 9343IMG 9362IMG 9378IMG 9399IMG 9401

На сайті один гість та відсутні користувачі