Зустріч із письменником С. Бондаренком

Деталі

71704880 501906210392642 7707192471914020864 n

Поет Станіслав Бондаренко про Київ

8 жовтня 2019 на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася зустріч із українським поетом, перекладачем та журналістом Станіславом Бондаренком. Автор розповів багато цікавих історій про заснування Києва і про письменників-дисидентів.

Детальніше...

Секрети журналістської майстерності

Деталі

DSC 0069

Секрети журналістської майстерності від Дарини Феденко

1 жовтня 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася зустріч із журналісткою Дариною Феденко, яка розповіла студентам секрети майстерності написання статей, сюжетів, дописів та оглядів.

Детальніше...

Квест літературний -2019

Деталі

DSC 0255

Квест літературний

18 вересня 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка студентським активом та головою студпарламенту Денисюк Софією був організований літературний квест для першокурсників за сценарієм Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Детальніше...

Вітаємо з черговою перемогою!

Деталі

88

Команда факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка "Тріумфатори" посіла почесне ІІ місце на спортивно-інтелектуальній грі "Profsport"

Мало хто знає, наскільки психологічно і фізично важко з багатьох причин нам дався цей раз. Приїхали, почесно запалити ватру, отримали задоволення та зарядити учасників, а ще попрощатися з улюбленим проектом в університеті. Гадаю, що це красивий фінал для команди факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка "Тріумфатори" як учасників на спортивно-інтелектуальній грі "Profsport". Почесне друге місце!

Софія Денисюк,

голова Студентського парламенту факультету

Детальніше...

Списки на поселення в гуртожиток на літо 2019

Деталі

Поселення_літо_2019

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7665410
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6241
13339
73638
6490767
482056
419444
7665410

Your IP: 46.229.168.134
Server Time: 2020-02-28 11:04:53
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ