Творча зустріч із Іваном Андрусяком

Деталі

DSC 1202

Творча зустріч із Іваном Андрусяком

16 квітня 2019 року на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка завітав дитячий письменник, літературний критик та перекладач Іван Андрусяк.

Теплу зустріч такий високоповажний гість почав зізвичайного "привіт", і це відразу зробило контакт тіснішим. Він говорив із нами незвично... Студенти відчули себе маленькими дітьми, які майже 2 години слухали солодкі казки чудового майстра слова.

За зустріч встигли побувати героями "Третього снігу", бо маємо кожен свій талант той інструмент, яким можемо і повинні змінювати світ. А ще послухали загадкову історію створення дитячих книжок. Більшість віршів у пана Андрусяка відлітають, бо "там їм цікавіше",а залишаються лише найстійкіші.

А чи знали ви, що "Зайчикову книжечку" поет створив, аби "діти його любили, а не проклинали"?А чи бачили, як ведмеді грають у футбол? А як правильно їсти абрикоси? А котлета чому називається котлетою? А що зайчикице серйозні тварини? А що в книжках повинні пізнавати себе? А які є три стадії кохання? А що музика Турнгенівської відрізняється від музики Гоголівської? А що вона повинна перекладатися в слова? А що найстрашнішого звіра ми бачимо щоранку в дзеркалі? А що потрібно виймати навушники і слухати справжню музику? І я не знала до сьогодні.

Після "Аліси і комар", "М'яке і пухнасте", "28 днів життя бурундука", "Стефа і її Чакалка" та інших я впевнено можу сказати, що в цих книжках є "смак слова". Кожен із нас сьогодні щиро позаздрив донечці автора Стефі, адже вона живе зі справжнім казкарем. Ми чекаємо авторову "Чорну лелеку" і щиро сподіваємося на ще не одну зустріч!

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу

DSC 1155DSC 1164DSC 1172DSC 1181DSC 1176DSC 1184DSC 1208DSC 1278DSC 1279DSC 1185

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7666326
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7157
13339
74554
6490767
482972
419444
7666326

Your IP: 46.229.168.130
Server Time: 2020-02-28 12:35:41
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ