Всеукраїнський форум «Українська — мова перемоги»

зображення viber 2022 11 10 12 35 30 3469 листопада відбувся Всеукраїнський онлайн форум «Українська — мова перемоги». Багато говорили про важливість мови в суспільстві, в різних сферах життя: на телебаченні, в кулінарії, в блогінгу, в книжкових виданнях, піснях та ще багато-багато де. Слухали відомих спікерів, таких як Наталка Федечко, Тарас Тополя, Ірма Вітовська, Олександр Педан, Євген Клопотенко, Тарас Кремінь, Іван Малкович, Богдан Кротевич «Тавр» та інших знаменитостей. Наші студенти мали змогу почути від лідерів думок про тернистий шлях переходу на українську та важливість мови у їхньому житті. Повністю розділяємо думки спікерів і розуміємо, що українська — код нашої нації, без мови не існувало б нас.

Наші студенти активно беруть участь у проєкті «Єдині», працюють задля перемоги, роблять якомога більше для забезпечення підтримки українців у переході на українську мову, сприяють будь-яким починання учасників проєкту та працюють найзлагодженіше в команді.

Розмовляймо українською — наближаймо перемогу! Трансляцію форуму можна переглянути на Youtube Єдині за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=_FdzokDcmL0