Стартує сьомий курс Всеукраїнського проєкту "Єдині"

305460831 2883965695241923 5853446306487171418 nСьогодні, 7 листопада, стартує сьомий курс Всеукраїнського проєкту підтримки в переході на українську мову «Єдині» від Ініціативи «Навчай українською» та ГО «Українська гуманітарна платформа».! Студенти та викладачі факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка вже працюють і заохочують долучитися до дружньої атмосфери курсу тих, хто ще не встиг. Розкажіть про нас усім!

Упродовж місяця кожен учасник отримає:

⁃ щоденні завдання та навчальні матеріали;

⁃ вебінари й онлайн-лекції;

⁃ розмовні клуби у зручному для вас форматі (онлайн чи офлайн);

⁃ поради психолога — як подолати мовний барʼєр;

⁃ майстер-класи про техніку легкого запамʼятовування нових слів;

⁃ пояснення, звідки береться суржик та як його позбутися.

А ще саме у листопаді ми разом з вами відзначатимемо важливе свято — День української писемності та мови. Тому буде багато цікавинок, про які ви дізнаєтеся протягом курсу! Тож долучайтеся та переходьте на українську разом з нами. Приєднатися може кожен з будь-якої точки світу.

Участь — абсолютно безкоштовна! Заповнюйте форму реєстрації на сайті https://yedyni.org/ та очікуйте на повідомлення від наших модераторів. Говорімо українською, відчуваймо її та будьмо у цьому Єдині!