Малишківці в проєкті "Єдині": Анастасія Зікранець

357024980 814427276714847 804748664391549976 nДо лав людей, що допомагають перейти на українську, долучилася студентка 202-соур групи та модераторка чатів підтримки в проєкті "Єдині" Анастасія Зікранець

Яка твоя посада в «Єдиних»?

Я модераторка чатів підтримки для учасників проєкту.

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

Мій шлях почався з того, що на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка всім охочим запропонували волонтерську діяльність у проєкті, а саме - модераторство. Відбулася онлайн-зустріч з Наталкою Федечко, яка надихнула своїми ідеями та цілями щодо проєкту. І, звичайно, я не змогла пройти повз цієї неймовірної ініціативи!

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Для мене в такій важливій справі гроші не є головною ціллю. Адже у такі важкі часи, які ми з вами зараз переживаємо, саме волонтерська робота, на мій погляд,  наближає нас до перемоги. Саме завдяки волонтерам, які віддано та безкорисливо працюють, ми не падаємо духом та рухаємося вперед!

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Мені запамʼятався один цікавий випадок, коли в чатах я познайомилася з жінкою, яка виявилася моєю землячкою, але давно виїхала з міста. Це було так приємно зустріти людину з рідного краю серед тисячі учасників! Ми з нею спілкувалися і в особистих повідомленнях, обговорювали все на світі, і найцікавіше, що ми знайшли навіть спільних знайомих! Це дуже круто!

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше для мене - це спілкування та нові знайомства з людьми. Мені цікаво читати та слухати історії учасників, а особливо тих, хто у досить поважному віці переходить на українську мову, які  сумлінно її вивчають та креативно підходять до завдань. Мені приємно, коли учасники активні в чатах, цікавляться правилами, ставлять багато питань. Це неймовірно! Я рада, що люди нарешті зрозуміли важливість мови, усвідомили, що вона - це кордон, зброя, сила!

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Я хочу побажати учасникам, які хочуть доєднатися до проєкту, не відкладати це на потім. Треба працювати тут і зараз! Адже чим раніше ви подолаєте мовний барʼєр, тим легше вам буде в майбутньому! Чим раніше ви відмовитеся від російської мови, тим швидше ви зануритеся в українську мову, культуру, історію тощо. Також бажаю енергії та натхнення у вивченні солов’їної. Читайте, слухайте, дивіться українське!!! Працюймо заради перемоги!