Зустріч із кореспонденткою Die Tageszeitung Анастасією Магазовою

337165884 1336858847173076 5436163606277389111 n27 березня 2023 року відбулася зустріч із Анастасією Магазовою, кореспонденткою в Україні німецької газети Die Tageszeitung. Спокійно і разом із тим дуже динамічно, на одному подиху… Професійно, змістовно і одночасно доступно, легко, цікаво… От саме в таких тонах відбувалася серйозна розмова про те, як можна і потрібно висвітлювати українські новини для закордонного читача.

Пані Анастасія поділилася своїм досвідом, навела багато прикладів, порекомендувала спиратися на факти, достовірні джерела, аргументувати свою позицію, намагатися донести правду про те, що відбувається в Україні як крізь призму воєнних реалій, так і через висвітлення, підсвічування інших сторін нашого життя – мистецтво, природу, життя людей як воно є в цей складний для нашої держави час. Надзвичайно важливо – враховувати політичні, історичні, культурні контексти тієї авдиторії, до якої журналіст хоче донести інформацію.

Майже вся зустріч пройшла у запитаннях – відповідях. Навряд чи можна було б показати роботу кореспондента повніше і наочніше, ніж зробила це пані Анастасія, за що студенти й викладачі їй надзвичайно вдячні.

Кафедра журналістики