Запрошуємо взяти участь у конкурсі імені Петра Яцика

Konkurs imeni P. YAtsykaЛюбі студенти, пам’ятаєте, що 10 листопада о 13.00 год. відбудеться І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, до якого щороку долучаються мільйони студентів України та навчальних закладів багатьох країн світу? Узяти участь можуть усі охочі: і студенти-філологи, і ті, хто здобуває нефілологічні спеціальності. 10 листопада о 13.00 год. заходьте у навчальному середовищі Moodle на курс «І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» за покликанням https://moodle.npu.edu.ua/course/view.php?id=7134, виконуйте завдання упродовж 120 хвилин та надсилайте роботи на корпоративну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс передбачає підвищення статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Драгоманівці з 1999 року активно підтримують цю міжнародну акцію. Переможці університетських етапів візьмуть участь у наступному київському турі, який відбудеться уже незабаром. Бажаємо перемоги!