ЯК РОЗВИНУТИ КРЕАТИВНЕ І ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ

Маша227 травня 2022 року на нашому факультеті відбулась зустріч студентів зі співзасновницею і  директоркою з маркетингу школи сучасної літературної індустрії та комунікації LITOSVITA Марією Придьмою. Доповідачка розповіла про поняття креативного мислення, про способи його розвитку та про перешкоди, які заважають нам креативити, такі як суспільні рамки та стереотипи, перфекціонізм і розчарування у спробах. Водночас, основою креативного мислення є вдосконалення, спроби та відсутність страху.

У другій частині онлайн-тренігу промовиця зосередилася на п’яти методиках креативного мислення. Серед них мозковий штурм, перевтілення, методика «Синій капелюх», ланцюги асоціацій і креативні списки.

Не менш важливо, що пані Марія поділилася переліком книжок про креативне мислення, які дозволять поглибити знання з цієї теми та й попрактикуватися, зокрема:

«Рисовий штурм» Майкл Микало

«WorkFlow Практичний посібник для творчого процесу» Дорон Маєр

«Кради як митець» Остін Клеон

«Дай жару. 10 кроків до креативної майстерності» Остін Клеон

«Шлях митця» Джулія Кемерон

«Посібник із креативного мислення» Кріс Ґріффітс, Меліна Кості.

Зустріч закінчилась домовленістю про ще одну лекцію. Тож із задоволенням очікуємо нову порцію корисної інформації.

Насамкінець пані Марія нагадала, що для студентів НПУ імені М. П. Драгоманова діє знижка 10% на всі курси від LITOSVITA.

Звіт підготували Альона Букша і Софія Мотуз