Як реалізувати себе у сфері видавничої справи: лайфхаки

273505212 271206328453357 3663552918807433911 n10 лютого студенти факультету української філології відвідали онлайн-лекцію  із нашою випускницею, співзасновницею, директоркою з маркетингу школи сучасної літературної індустрії та комунікацій LITOSVITA Марією Придьмою. LITOSVITA – це освітня платформа, яка спеціалізується на проведенні навчальних курсів з письменницької майстерності, редагування, журналістики, сценаристики, копірайтингу та інших напрямів. До речі, навчатися там можуть і дорослі, і діти, й підлітки.

З 2009 року й до сьогодні на зустрічі Літспільноти запрошують досвідчених лекторів, таких як: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Макс Кідрук, Галина Крук та ще багато інших.

Пані Марія поділилася з нами безцінним досвідом щодо того, як досягти успіху у своїй справі та як знайти роботу мрії.

Спершу лекторка радить:

-обрати для себе напрям, який подобається;

-скласти список видавництв та вивчити їх, поцікавитися, що вони видають;

-подумати, якою справою ви б хотіли займатися та на якій посаді працювати;

-написати у видавництво лист-пропозицію.

Якщо ви не знаєте, де шукати видавництво, вам слід відвідати книгарні, Книжковий арсенал, форум видавців або каталог видавництв на Yakaboo.

Пані Марія порадила шукати роботу своєї мрії не тільки на work.ua, а й на таких ресурсах як PEN Ukraine, Крезюме, ВеликаІдея та Studway. Також лекторка поділилась корисними телеграм-каналами, які точно стануть в нагоді видавцю та редактору (див.фото).

Спікерка мотивувала студентів шукати можливості для просування власного продукту, не боятися відкривати щось нове та розвиватися у сфері, яка подобається.

Переходьте за посиланням в коментарях та читайте наше інтерв‘ю з пані Марією https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=216035863970404&id=107415438165781

Матеріал підготували Єлизавета Кобилянська та Вікторія Горьова