Виступ Чернівецького академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської

А2   Приголомшливий виступ Чернівецького академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської у Києві

22 вересня 2015 року у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка переглянули одну з найгучніших театральних прем’єр – драму на дві дії «ЗЕМЛЯ» за мотивами повісті О. Кобилянської Чернівецького академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

Ця п’єса є знаковою, адже написана про нашу землю, про наших людей. Проблеми, які піднімаються у виставі, – взаємини батьків і дітей, кохання та ненависть, життя та смерть – є близькими для всіх людей і залишаються актуальними впродовж століть. Саме тому такі вистави завжди знаходять свого глядача.

Режисер п’єси спробував відобразити нове бачення старої історії, при цьому зберігши сенс та зміст, закладений Ольгою Кобилянською. Особливу увагу він звертає на другу частину повісті, що дозволяє глибше проникнути в душу героїв класичного твору.

Необхідне тло для сприйняття всього дійства створюють декорації та костюми акторів. Також потрібно відзначити музичне оформлення вистави та хореографічні виступи акторів, які вдало підкреслюють трагічні, тривожні та радісні моменти.

Акторам та режисеру вдалося зачепити душевні струни глядачів. Із впевненістю можна сказати, що прем’єра вистави не залишила нікого байдужим. Тому переглянути цю виставу варто всім, кому не байдужа історія нашого народу.

Студенти 2 курсу

Інституту української філології