Випускники, що увійдуть в історію факультету!

316020846 1803152006686059 5716525778765618123 nОстанній іспит склали, магістерську роботу успішно захистили, книги до бібліотеки здали, обхідний лист підписали, полегшення відчули/не відчули (оберіть своє)… За плечима – п’ять з половиною років приємної студентської метушні й активностей, безкінечних дедлайнів, а також ковідних дистанційок і воєнних небезпек. Попри все, студентське життя вирувало, а в рік незламності фінішувало. Сьогодні мої найтепліші слова адресовані вам, дорогі випускники – сміливі й креативні, що змінювали факультет і робили його кращим. В архівах факультету назавжди залишаться докази вашої невтомної щоденної навчальної діяльності та потужної позанавчальної роботи.

А я пригадую зйомки першого профорієнтаційного відео із Софією Денисюк, Марією Ус, Аліною Затильною, Аліною Тонконог, Ангеліною Трохимчук, неймовірні проєкти «Відчувай українську» зі Скляренко Анною, Шлєковою Дар`єю, Денисюк Софією, «Освітній парламент», «Із життя малишок», «Сьоме небо» та інші, цікаві зустрічі з письменниками, яких запрошувала Катерина Мокієнко, і ще багато-багато факультетської роботи, яку ви допомагали подужати. Бачила, як горіли ваші очі, розуміла, як віддано ви вболівали за факультет та створювали його позитивний імідж і завжди відчувала вашу підтримку. Безмежно вдячна вам за те, що вели за собою першокурсників, були для них надійною підтримкою, вчили долати труднощі й ніколи не опускати рук!

Окрема подяка головам студентських осередків: Софії Денисюк – справжній лідерці, центру тяжіння факультету, невтомній бджілці, що змінює цей світ і веде за собою; Марії Ус – сміливій і терпеливій, тендітні плечі якої упродовж багатьох років витримували тягар поселення і безкінечних профспілкових пригод; Людмилі Василенко – мудрій очільниці студентської наукової роботи, що сприяла першості факультету в університеті.

Дякую кожному з вас за те, що є частиною нашої дружної малишківської команди, бо сьогодні ви лише змінюєте статус студента на більш вагомий – випускника факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Вітаю вас у новому статусі!

На щляху до перемоги надважливою є робота кожного з вас. Починається час нових звершень, колеги! Будьте невтомними і завжди на вершині! Ви найкращі!

Оксана Гаврилюк, заступник декана факультету