Тренінги від Ініціативи "Навчай українською"

258787786 952594138661303 5615709472803076284 nМинулого тижня відбулися останні заняття за програмою тренінгів проєкту Ініціатива "Навчай українською". Люди, які долучилися до нього, мають одне спільне завдання - розпочати викладацьку діяльність лише українською мовою. Упродовж цих днів (беззаперечно цікавих та насичених) з учасниками працювали студентки нашого факультету. Саме наші дівчата були викладачками і допомагали учасникам зрозуміти особливості української мови, пояснювали правила та мотивували послуговуватися українською.

Ось що про це розповідають самі студентки:

Дарина Щербак

«"Навчай українською" – надзвичайна можливість покращити свою українську. Неймовірно творча команда організаторів та тренерів прагне допомогти та змотивувати кожнісіньку людинку, яка зацікавлена в проєкті. Загалом дуже цікаво, корисно і пізнавально. Приємно спостерігати за тим, з яким натхненним бажанням люди переходять на українську!»

Аліна Затильна

«Нещодавно мені випала унікальна можливість побувати тренером практикуму з української мови проєкту "Навчай українською". Серед учнів були вчителі музики шкіл з різних куточків України. Усі були погруповані по кімнатах, де мали нагоду поспілкуватися рідною мовою і трішки удосконалити комунікативні навички. Під час заняття учасники ставили питання, що цікавили, а вчителі ділилися цікавинками та лайфхаками, котрі допоможуть збагатити словниковий запас. Загалом заняття пройшло цікаво та з користю».

Дар’я Шерстюк

«Уперше довелося бути тренеркою. І варто сказати, що мені сподобалося! Команда «Навчай українською», учасники і атмосфера загалом є просто неймовірними. Протягом занять з учасниками вдалося не лише самій щось пояснити, але й дізнатися багато нового від інших. І це справді прекрасний досвід, за який щиро дякую всім причетним».

Дякуємо Наталці Федечко та Іванні Кобєлєвій за вашу круту працю!

Матеріал підготувала Дар’я Шерстюк