Стартував новий факультетський проєкт "Освітній парламент"!

240604717 908097443110973 4734487448457742416 nЗ метою прищеплення любові до навчання та позитивної адаптації наших любих першокурсників, ми розпочинаємо проєкт "Освітній парламент"! У неформальній обстановці будемо знайомити студентів із Людьми з великої літери. Надихати, мотивувати, вражати та закликати змінювати світ на краще! Сьогодні на факультеті радо вітали письменницю, літературну редакторку, тренерку з ейдетики та мнемотехніки Мар’яну Лелик із захопливою розповіддю «Запам'ятовувати легко: українська мова, ейдетика та мнемотехніка».

Нарешті зустрілися очно!

Пані Мар'яна розповіла, як запам'ятовувати складні слова та словосполучення, наголоси в українській мові.

Переконана, що усі прийоми розвитку пам'яті через образне і асоціативне мислення студенти використовуватимуть у житті кожен день.

Щиро дякуємо за веселий тімбілдінг із вражаючими знаннями.  Лекція пані Мар'яни - це ковток свіжого повітря в спекотний будень! Приклад того, як про науку можна розповідати цікаво й легко! Більше фото за покликанням https://www.facebook.com/groups/dragomanivcy