Семінар "Громадська діяльність: як долучитися до молодіжного життя"

245073131 927946031126114 4094357606151578193 nУсі ми знаємо, що наші дівчата точно найкращі! На цих вихідних вони довели це ще один раз. Далі з місця подій написала Дар’я Шерстюк: «Наші малишки не сидять на місці і продовжують активну діяльність. Цими днями вони долучилися до семінару "Громадська діяльність: як долучитися до молодіжного життя". Семінар відбувався за підтримки  Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту СУМ в Україні.

Наші дівчата цього разу не лише брали участь як слухачки семінару, але і як тренерки. Тому будьте певні, що про активну молодь та громадську діяльність вдалося розповісти все-все. Протягом трьох днів ми встигли познайомитися зі студентами з різних куточків України, отримати теоретичні знання про студентське самоврядування та роль громадських організацій у житті студентства. А ще змогли самостійно створити концепцію власного студентського об'єднання. Час минув дуже швидко, та провели ми його дуже плідно. Перші кроки до активного громадського життя вже зроблені, і ми сподіваємося, що це лише початок».