Проєкт “Єдині”. Реєстрація на 2-ий курс

284050052 500595815188130 7639370723433848438 n

Всеукраїнська ініціатива «Навчай українською» розпочинає реєстрацію на 2-ий курс проєкту “Єдині”! Понад, 11 тисяч учасників, 12 міст та ОТГ, 232 волонтери (80% - наші студенти) та 32 вчителі, – така переможна статистика першого курсу проєкту «Єдині». “Єдині” - це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Ми стартуємо 1 червня! Встигніть зареєструватися!

Кому буде корисно взяти участь у проєкті “Єдині”:

🔹 усім, хто хоче говорити українською, але досі не зміг наважитися

🔸 людям, які шукають однодумців для впевненого переходу на рідну мову

🔹 батькам, які прагнуть говорити зі своїми дітьми українською мовою

🔸 тим, хто працює у сфері послуг тощо, де важливо знати українську мову.

Що на вас чекатиме:

🔹техніки, що допомагають запам’ятовувати складні слова і словосполучення, наголоси в українській мові

🔸вправи для розвитку мовлення

🔹формат навчання змішаний: онлайн та живі зустрічей

🔸підтримка психолога

Як взяти участь?

Потрібно залишити свої контакти у ґуґл-формі: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdXEUQv6IJ.../viewform...  і приєднатись до Фейсбук-групи: https://bit.ly/2TMBPY8

Участь безоплатна.

Організатори: Ініціатива “Навчай українською” - це небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій, які об’єдналися для популяризації української мови. Проєкт відбувається за підтримки Уповноважений із захисту державної мови.

Партнери проєкту: Міністерство молоді та спорту України, КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, студія онлайн-освіти EdEra, онлайн-платформа Є-Мова, Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL", Львівська міська рада, Тернопільська міська рада, Чернівецька Міська Рада,Вінницька міська рада.

Благодійники та волонтери: Іван Капелюшник, Артур Пройдаков, Світлан Ройз, Дарія Сорока, Ігор Хворостяний, Андрій Панченков, Яна Пекун, Ірина Озимок, Бурячок Віктор, Світлана Велика, Олександр Шабанов.

Перейдіть на українську мову легко, комфортно та в колі однодумців!