Підписано меморандум про співпрацю зі Спілкою української молоді в Україні

Чи кожен факультет нашого університету може похизуватися тим, що підписує серйозні документи про співпрацю зі своїми ж студентами (не випускниками!) – керівниками осередків відомих громадських організацій? Упродовж року ми набуваємо такого досвіду вдруге. Рік тому ректор тоді ще НПУ імені М.П. Драгоманова акад. Андрущенко В.П. підписав меморандум про співпрацю з операційною директоркою знаного мовного проєкту «Єдині» ГО «Українська гуманітарна платформа» Софією Денисюк – тоді магістранткою другого року навчання нашого факультету, а 16 вересня 2023 року ми підписали подібний меморандум з головою Київської міської організації всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка української молоді в Україні» (СУМ) Дар’єю Шерстюк – також магістранткою другого року навчання спеціальності «Журналістика» нашого факультету.

Обидві активістки працюють на Перемогу і відбудову України, згуртовують молодь навколо ідеї української національної ідентичності, допомагають збагнути, що її визначає. Вони – розумні, талановиті, успішні – наша гордість.

Упродовж двох днів дівчата проводили інтерактиви для студентів молодших курсів, які можна об’єднати спільною темою «Як не проґавити студентське життя?» Як студентові максимально корисно і цікаво провести позанавчальний час, знайти однодумців,  познайомитися з цікавими людьми, додатково навчатися чи підвищувати обрану кваліфікацію; де в Києві, місті можливостей, знайти інтелектуальний відпочинок; як, зрештою, не загубитися в мегаполісі тощо.

СУМівка Дар’я Шерстюк розповіла студентам молодших курсів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка про багатолітню діяльність СУМ в Україні та за її межами (впродовж майже ста років), провела невеличкий інтерактив, залучивши молодь до гуртової роботи. Хто він, ідеальний громадський діяч? Якими рисами можна схарактеризувати суспільника, виховника, культурника в СУМі? У ці ролі вживалися наші першокурсники й моделювали поведінку, бо громадська робота – лише логічне продовження їхньої фахової діяльності.

Із вірою в ЗСУ, надією на плідну співпрацю зі Спілкою української молоді в Україні уміло поєднуймо навчальну діяльність із громадською активністю.

Гартуйсь! (гасло СУМівців)

Ми мали змогу зустрітися й приємно та корисно провести час завдяки Героям, що звільняють українські землі від ворога й виборюють Незалежність нашої держави. Слава Героям України!

photo 2023 09 16 16 55 12photo 2023 09 16 16 29 44photo 2023 09 16 16 30 15378488301 1416831158901318 2270507499977208077 nphoto 2023 09 16 16 29 58photo 2023 09 16 14 44 34